Fajne strony. > Fajne strony > Ciekawe forum dla kobiet

Ciekawe forum dla kobiet

Moja żona znalazła w internecie wreszcie swoje miejsce. Ma małe dziecko i jeszcze nie pracuje, więc czasem jej się w domu nudzi. Poleciłem jej , aby znalazła dla siebie jakiś fajny portal.

Na początku trochę marudziła i mówiła, że to bzdura te wszystkie portale internetowe i że szkoda na to jej czasu. Jednak kilka dni temu trafiła na fajne forum dla kobiet będących w zaawansowanej ciąży (Rodzinko.pl).  Nie poznaje mojej żony od tego czasu. Przesiaduje przed monitorem po kilka godzin dziennie i wygląda jak zachipnotyzowana. Twierdzi, że jest tam kilka tysięcy kobiet i każda ma na forum coś do powiedzenia. Są takie , które napisały już po kilkadziesiąt tysięcy postów i też siedzą tam całymi dniami i nocami.

W sumie to nawet dobrze, że znalazła w internecie to forum dla kobiet, ale teraz żeby nie popadła w skrajność i nie zapomniała o całym świecie. Zawsze jest takie prawdopodobieństwo , że wirtualna rzeczywistość możę wciągnąć za bardzo i pochłonąć człowieka bez reszty. Mam nadzieję, że moja żonka jest tak samo rozsądna jak wtedy gdy się poznaliśmy i da sobie radę. Ochłonie i będzie na forum dla kobiet zaglądac raz na jakiś czas bez zaniedbywania swoich codziennych obowiązków względem dziecka domu i psa.


Zawarte tagi:
Opublikowane w kategorii Fajne strony, Uncategorized

One Response to “Ciekawe forum dla kobiet”

  • Poradnik dla kobiet | Centrum produktów i usług. Says:

    […] można używać w ciąży. Ewentualne problemy w tym temacie można przedyskutować na jakimś forum dla kobiet. Obecnie internet daje tę wspaniałą możliwość dyskusji z wieloma osobami, nawet na tak […]

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.